tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha YZF - rok 1996 - Kalisz -

Yamaha YZF (1996) - Kalisz/

Edycja ogłoszenia

Ogłoszenie jest już nieaktualne

Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnych

Dane kontaktowe

Województwo

Link do ogłoszenia

Cena 7800 PLN

Do negocjacji

Ogłoszenie M3461853

Status ogłoszenia Aktualne

Ogłoszenie ważne do: 2012-12-05

Opis pojazdu:

Sprzedam motocykl sportowy Yamaha YZF 1000r Thunderace + ALARM. Motocykl sprowadzony w 2008 roku z Niemiec rok. prod. 1996. OC i przegld wane do poowy lipca 2013 roku. Opona przd: Michelin Pilot Road 120, ty: Dunlop D211GP 190, napd jeli nie bdzie ostro katowany to do przyszego sezonu spokojnie wytrzyma. Do wymiany jedynie akumulator. Motocykl fabrycznie o mocy 145 KM/ 107 KW, serwisowany przeze mnie wycznie w ASO Suzuki.
SERWIS:
- Lipiec 2011r : wymiana uszczelniaczy przedniego zawieszenia, wymiana pynw hamulcowych, wymiana klockw hamulcowych przd
- Marzec 2012r : sprawdzenie stanu technicznego acuszka rozrzdu(OK), redukcja luzw zaworowych, wymiana oleju wraz z filtrem , wymiana wiec zaponowych.

Motocykl o duszy sportowej jedony jednak przeze mnie turystycznie. Zdaj sobie spraw e to dziwnie brzmi jeli chodzi o sporty ale motocykl prze mnie nie katowany !!!!!!!!!!! Nie stawiany na na koo, bez palenia gumy etc. jedynie namiot, graty i w drog. Podczas kupna zaleao mi na maej awaryjnoci, elastycznoci i w miar wygodnej pozycji- wszystko si sprawdzio-polecam! Bardzo przyjemny sprzt- spalanie na trasie 5.1l(100-120-150), stan wizualny widoczny na zdjciach-mog podesa wicej fotek na maila, technicznie uwaam-bez zastrzee.
Nie handluj motocyklami sprzedaj jako osoba prywatna ktra z racji wymuszonych zmian musi poegna si na obecn chwil z motocyklizmem. Do motocykla dorzucam liczne graty tj. Tankbag (widoczny na zdjciu), kombinezon przeciwdeszczowy Modek

Informacje o pojeździe:

Rok produkcji: 1996
Przegląd techniczny: 07-2013
Ubezpieczenie OC: 07-2013
Pierwsza rejestracja: 07-2008
Pojazd uszkodzony: Nie
Pojemność skokowa: 1000 cm3
Moc: 145 KM / 107 kW
Przebieg: 51 900 km
Rodzaj paliwa: benzyna
Rodzaj napędu: Łańcuch
Kolor: niebieski

Dodatkowe wyposażenie:

  • elektryczny starter

Dodatkowe informacje:

  • serwisowany w ASO

ogłoszenie nieaktualne
KLIKNIJ, aby wyszukać podobnych ogłoszeń w ogłoszeniach aktualnych...

Dodaj ogłoszenie

Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl

na górę