Yamaha Virago (1991) - Zielona G??ra/lubuskie
Ogłoszenie jest już nieaktualne
Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnychDane kontaktowe
Link do ogłoszenia
Cena 6000 PLN
Do negocjacji
Ogłoszenie M3418288
Status ogłoszenia Aktualne
Ogłoszenie ważne do: 2012-10-25
Opis pojazdu:
WITAM SERDECZNIE.
Oddam w bardzo dobre i czue rce Jej Wysoko Jdz, czyli Yamaha Virago XV 535 2YL. Motocykl wychuchany i wydmuchany, ktry spdzi ze mn 3 fantastyczne i bezawaryjne sezony :)
- Jest to jeden z najlejszych motocykli typu 'chopper', a co za tym idzie - doskonay dla pocztkujcego amatora nawijania kilometrw na dwa kka. Jednak nie tylko. Jest bardzo ceniony rwnie przez dowiadczonych jedcw.
- Motocykl syncy z szalenie prostej konstrukcji oraz bezawaryjnoci silnika. Wspaniaa konstrukcja Yamahy z lat 90, ktra prakytycznie nigdy pozniej nie byla zmieniana.
Teraz sw kilka na temat samej Jej wysoko Jdzy:
- Motocykl zadbany, przejezdziem nim 3 sezony - oczywiscie totalnie bezawaryjnie.
- Przed kadym sezonem wymieniaem olej i filtr oleju w silniku - za kadym razem na oryginalny, Yamahowski YAMALUBE 20W50.
- Przegld techniczny wazny do 2013-06-30, ubezpieczenie OC wane do 2013-06-17.
- Motocykl w cigej eksploatacji, oczywicie gotowy do jazdy na wasnych koach do nowego domu :)
- Motocykl zlotowy - bywa na zlotach i paradach czstym gociem :)
- Silnik serii 2YL - jest to najmocniejsza wersja silnika 535 Yamahy - pene 46KM, nie dawione fabrycznie, jak to bardzo czsto z modelem 535 bywa.
- Jdza chodzi i odpaala idealnie - zarwno latem jak i zima w garau.
- Posiada prost kierownic - osobicie uwaam, iz oryginalne baranie rogi sa mniej wygodne. POza tym prosta kierownica wymusza leciutkie pochylenie do przodu kierowcy, co daje wrazenie lekkiej agresywnosci miast totalnie fotelowej sylwetki.
- zarwno przedni jak i tylni laczek w bardoz dobrej kondycji - o ile nie masz tendencji do palenia gumy - posu jeszcze kilka sezonw
- nowy akumulator
Jdza posiada BOGATE WYPOSAENIE DODATKOWE, czyli:
- Dwie tylne sakwy - usztywnione
- Tylni kufer do kompletu
- Krawat z pirniczkiem do kompletu
- Skrzane etui na frugo :)) do kompletu
- Oparcie pasaera
- Baganik
- Skrzany pirnik na przednim widelcu
- Akcesoryjne manetki
- Oryginalny, doc rzadko spotykany lakier w jasnym kolorze przypominajcym koc soniow
- Przebieg - 41500 km
- Puste wydechy, a wic synny, charkoczcy, basowy klang Yamahowskiego V-Twina w najlepszym wydaniu :) - kazdy kto slyszal virwk 535 dokadnie wie, o czym mwi :)
Jako e sprzt ma juz 21 lat, a kazdy mdry polak wie, ze 21 letni sprzt totalnie bez mankamentw nie istnieje - krciutka lista wad:
- Synna i chyba jedyna bolczka modelu 535, czyli nieszczsny, elektromagnetyczny kranik. Dolne zasysanie paliwa, z dolnego zbiornika wymusilo umieszczenie kranika pod spodem motocykla - tuz przed tylna opon. W 90% przedstawicieli modelu 535 elektromagnes przeaczajcy na rezerwe nie dziaa. Jest wiecznie zasyfiony przez wod i botko. W pozostaych 10% jest wieo naprawiony lub motur nie jedzi :). U mnie tez nie dziaa. Skutek: motocykl nie ma rezerwy. Kazdy posiadacz virago 535 wie, ze naprawa tego nie ma sensu. Po prostu motocykl ma zasig okolo 150km.
- pknita blaszka mocujca kontrolki przy kierownicy - skleiem bardzo dobrym klejem, lecz wypadaoby wymieni :)
Poza tym zapraszam do ogldzin - przygotuj sie na mioc od pierwszego wejrzenia - dokadnie tak, jak byo w moim przypadku :)
Odbir maszyny TYLKO osobisty. Patno przy odbiorze sprztu. Dostaniesz pikny, unikalny i gotowy do jazdy motocykl za dobre pienidze.
Zastrzegam sobie moliwosc zakonczenia aukcji przed czasem.
Wszelkich informacji chtnie udziele pod nr telefonu 535 402 123
Informacje o pojeździe:
Rok produkcji: | 1991 |
---|---|
Przegląd techniczny: | 06-2013 |
Ubezpieczenie OC: | 06-2013 |
Pojazd uszkodzony: | Nie |
Pojemność skokowa: | 535 cm3 |
Moc: | 46 KM / 34 kW |
Przebieg: | 41 500 km |
Rodzaj paliwa: | benzyna |
Rodzaj napędu: | Wał Kardana |
Kolor: | beżowy |
Dodatkowe informacje:
- bezwypadkowy
ogłoszenie nieaktualne
KLIKNIJ, aby wyszukać podobnych ogłoszeń w ogłoszeniach aktualnych...
Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) 2025 Ścigacz.pl Kopiowanie, reprodukowanie zamieszczonych materiałów w jakikolwiek sposób w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody Śigacz.pl jest zabronione.