tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki VL 800 Volusia / Boulevard C50 - rok 2006 - Pruszk??w - mazowieckie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki VL 800 Volusia / Boulevard C50 (2006) - Pruszk??w/mazowieckie

Edycja ogłoszenia

Ogłoszenie jest już nieaktualne

Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnych

Dane kontaktowe

Województwo mazowieckie

Link do ogłoszenia

Cena 19000 PLN

Do negocjacji

Ogłoszenie M3412133

Status ogłoszenia Aktualne

Ogłoszenie ważne do: 2012-11-26

Opis pojazdu:

Do sprzedania motocykl Suzuki Intruder C800 (inaczej VL800 / C50 / Volusia) - na wtrysku. Kupiony przez pierwszego waciciela w polskim salonie Suzuki w czerwcu 2006 r. - oczywicie wersja europejska z licznikiem w "km". Do przebiegu 48000 serwisowany w ASO Suzuki w Warszawie (w komplecie ksika gwarancyjna + instrukcja obsugi pojazdu, instrukcja obsugi alarmu, karta pojazdu). Motocykl uytkowany przeze mnie od maja 2010 r. Aktualny przebieg to 55574 km i moe nieco wzrosn. Kolor czarny metalizowany (w tym roku zmiana z granatowo-szarego). Opony z biaym pasem Metzeler Matarhon ME880 WW - tylnia prawie nowa, zaoona w zeszym roku, przednia na przyszy sezon do wymiany. Motocykl posiada tylnie oparcie, solidny baganik, stelae pod sakwy, oryginalne pojemne sakwy Suzuki z mocowaniem KlikFix (wzmocnione aluminium), duy waek narzdziowy, gmole przednie, spacerwki, chromowan oson wau kardana, immobilizer, alarm, oryginalny zestaw narzdzi oraz lekko zmodyfikowan kanap kierowcy w celu zwikszenia wygody jazdy. Standardowo podogi dla kierowcy i podnki dla pasaera, wydechy oryginalne, nie kombinowane.

Motocykl co roku odpowiednio przygotowywany do sezonu. Silnik zawsze zalewany olejem Shell Advance VSX 4T 10W-40, w lagach aktualnie Motul 15W, w tylniej przekadni take odpowiedni Motul, wiece NGK, ostatnio zmienione acuszki rozrzdu DID.
Pokrtce:
2010 - wymiana: olej silnikowy, filtr oleju, wiece / czyszczenie filtra powietrza
2011 - wymiana: olej silnikowy, filtr oleju, filtr powietrza, pyn chodzcy, wiece, olej w lagach, olej w przekadni tylnej, pyn hamulcowy
2012 - wymiana: olej silnikowy, filtr oleju, pyn chodzcy, wiece, acuszki rozrzdu / czyszczenie filtra powietrza, regulacja zaworw

Pierwszy waciciel jedzi w dalsze trasy - czsto Alpy - std przebieg 50 k. W moich rkach moto mao jedone, gwnie wycieczki poza miasto. W swoim yciu miao dwie mae przygody - wywrotka zaliczona przez pierwszego waciciela (drobne szkody - wymiana elementw z polisy AC) i niedue uszkodzenie tylniego botnika i lampy spowodowane najechaniem innego pojazdu na ty (na yczenie mog udostpni zdjcie). Wszystkie uszkodzone elementy zostay wymienione, a przy okazji zmieniony zosta te kolor motocykla na czarny (poprzednie malowanie granatowo-szare). W tym celu zostay te zdjte emblematy, ktrych ponownie ju nie zakadaem - s w komplecie z moto.

Motocykl od nowoci garaowany, aktualnie niestety rzadko jedony. Zuycie paliwa przy normalnej jedzie gwnie po trasie (90 - 110 km/h) ksztatuje si w okolicach 4,8 - 5,5 l/100km. Zwyke lady eksploatacyjne - gdzieniegdzie drobne ryski na chromach, lekkie przetarcie chromu na grnym wydechu (pod sakw), kilka drobnych zadrapa, przytarty gmol i mocowanie spacerwki, etc.. Przegld techniczny wany do 2 czerwca 2013 r. a ubezpieczenie do 8 czerwca 2013 r. Viola do obejrzenia w okolicach Pruszkowa, przy czym raczej w soboty i niedziele, gdy nie mieszkam w miejscu gdzie moto jest garaowane.

Danych technicznych nie wypisuje - mona je znale na polskiej stronie Suzuki.

Moliwo wysania wikszej iloci zdj w wikszym rozmiarze na adres e-mail.

Cena nie jest niska, ale oczywicie jest do negocjacji. Myl e z osob naprawd zainteresowan powinnimy si dogada co do ostatecznej kwoty tak, aby obie strony byy usatysfakcjonowane.

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 888 029 044 (w godzinach 9 - 22, nie zawsze mog odebra, tak wic prosz prbowa... / nie odpowiadam na sms'y).

Informacje o pojeździe:

Rok produkcji: 2006
Przegląd techniczny: 06-2013
Ubezpieczenie OC: 06-2013
Pierwsza rejestracja: 06-2006
Pojazd uszkodzony: Nie
Pojemność skokowa: 805 cm3
Moc: 53 KM / 39 kW
Przebieg: 55 261 km
Rodzaj paliwa: benzyna
Rodzaj napędu: Wał Kardana
Kolor: czarny

Dodatkowe wyposażenie:

  • kufry
  • elektryczny starter
  • baga

Dodatkowe informacje:

  • serwisowany w ASO
  • bezwypadkowy

ogłoszenie nieaktualne
KLIKNIJ, aby wyszukać podobnych ogłoszeń w ogłoszeniach aktualnych...

Dodaj ogłoszenie

Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl

na górę