Honda VFR (1998) - Bielawa/dolno??lÄ?skie
Ogłoszenie jest już nieaktualne
Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnychDane kontaktowe
Link do ogłoszenia
Cena 8000 PLN
Do negocjacji
Ogłoszenie M3438919
Status ogłoszenia Aktualne
Ogłoszenie ważne do: 2012-11-11
Opis pojazdu:
Witam!
Motra nie trzeba przedstawia... niezawodny, wygodny, pakowny, szybki i zwrotny. Wicej... google zaatwi sprawe.
Kupiem go dla siebie w Szkocji i przyjechaem nim do Polski. Podemn przejecha okoo 25000km z czego jakie 14000 w tym roku. Zwiedzi adny kawaek europy a polsk wzdu i wszerz. Nigdy nie miaem z nim najmniejszego problemu.
Wymieniony by cay ukad wydechowy. Kolektor jest jeszcze elegancki a wydech oryginalny. Z elementw do lansu s spolerowane felgi i zasonka tylnego siedzenia. Moto posiada te oryginalny scotoiler dzieki czemu napd jest elegancki. Pocztkiem sezonu robiony by serwis tj. luzy zaworowe, obsuga wtryskw, wiece, filtr powietrza, olej i uszczelniacze przedniego zawieszenia. Olej silnikowy i filtr wymieniaem jakie 4 tys. temu.
Niedawno zakadaem nowe klocki na ty, z przodu jeszcze jest ok, a tarcze eleganckie. Opony na nowy sezon te mona by wymieni.
Ten motr jest jednym z niewielu w polskim internecie, ktry ma udokumentowany niemale cay przebieg i pochodzenie. Posiadam certyfikaty z przegldw od 2002 roku. Wic jest pewno e aden spec jeszcze nie wepcha brudnych ap do licznika.
Oprcz certyfikatw jest jeszcze kilka wistkw i rachunkw od czeci, DATATAG'a, serwisw itp.
S172 RHE-to numer rejestracyjny z Wielkiej Brytanii dziki ktremu mona sobie sprawdzic histori w bazie danych np. na stronie:
direct-gov-uk
albo
dvla-gov-uk
Przebieg to 38677 mil czyli 61884 kilometry [i coraz wolniej ale ronie ;-) ], jak powszechnie wiadomo dla VFR aden...
Przegld i ubezpieczenie- 30.05.2013
Do motra s dwa kluczyki , baganik RENTEC i zasonk tylnego siedzenia, ale niestety bde musia dosa bo jestem zdala od domu... Do dobrej ceny dorzuce te sakwy, tankbag, tailbag... albo inne gratisy..
Jestem zmuszony sprzeda motra cho prawdopodobnie nigdy bym tego nie zrobi....a sprawa jest pilna bo zostaem bez rodkw do ycia,...wic niestety cena jest niska i negocjowalna. Jako e niemam z czego y... zamiana odpada.
Motr jest do obejrzenia w Bielawie do czego serdecznie zapraszam.
Informacje o pojeździe:
Rok produkcji: | 1998 |
---|---|
Przegląd techniczny: | 05-2013 |
Ubezpieczenie OC: | 05-2013 |
Pojazd uszkodzony: | Nie |
Pojemność skokowa: | 781 cm3 |
Moc: | 110 KM / 81 kW |
Przebieg: | 61 884 km |
Rodzaj paliwa: | benzyna |
Rodzaj napędu: | Łańcuch |
Kolor: | czarny |
Dodatkowe informacje:
- serwisowany w ASO
- bezwypadkowy
ogłoszenie nieaktualne
KLIKNIJ, aby wyszukać podobnych ogłoszeń w ogłoszeniach aktualnych...
Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) 2019 Ścigacz.pl Kopiowanie, reprodukowanie zamieszczonych materiałów w jakikolwiek sposób w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody Śigacz.pl jest zabronione.