Suzuki GS 500E FIVE STAR (1994) - Zgierz/??dzkie
Ogłoszenie jest już nieaktualne
Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnychDane kontaktowe
Link do ogłoszenia
Cena 5300 PLN
Do negocjacji
Ogłoszenie M1350811
Status ogłoszenia Aktualne
Ogłoszenie ważne do: 2009-07-03
Opis pojazdu:
Witam do sprzedania mam widoczne na zdjeciach Suzuki GS500E FIVE STAR.
Jest to wersja z owiewkami.Motorek zosta przemalowany z racji nie atrakcyjnych kolorw producenta.W obecnej chwili motocykl wyglda niepowarzalnie.Motocykl nie mia zadnego szlifa,bomby ani nie jest spawany z 3 czy 5 innych motocykli.
Kolory to czarny mat w poaczeniu z czarna per z dodatkami czerwonymi.Motocykl ma zmieniona tylna lamp wasnej konstrukcji,oczywiscie orginalna lampa w gratisie jak i olej ktry zosta po wymianie.Akumulator nowy na gwarancji jeszcze przez 10 m-cy.dodatkowo w gratisie siatka widoczna na foto, stelaz pod tylny kufer widoczny na fotkach w filmiku oraz klucz do wuciagania plytek zaworowych.
Olej wymieniony przed sezonem oraz pytki zaworowe .Wiec na ten sezonik suza jest gotowa do smigania.
Motocykl idealny dla poczdkujcych bikerw oraz kobiet.
Idealny na miasto , bardzo zwrotny.Z uwagi na wysok niezawodno oraz niskie koszty eksploatacji sprzt ten mog poleci wszystkim pocztkujcym oraz tym, ktrym potrzebny jest sprawdzony motocykl do jazdy na co dzie. Nie do pogardzenia s moliwoci zasmakowania sportowego stylu jazdy, oczywicie w zakresie moliwoci motocykla.
Filmik na ktorym widac dokonane modufikacj oraz jak wygldala przed,do ogldnicia pod tym linkiem http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=cI4VhzKPp1k .
--------------Zapraszam do ogldzin oraz kupna bo naprawd warto.----------------------------
-----------------------------------negocjacja ceny----------------------------------------------------
Mozliwoc transportu motocykla po zakupie w wybrane miejsce w Polsce . 2 z. z kilometra.Na terenie odzi i okolic transport gratis.
Informacje o pojeździe:
Rok produkcji: | 1994 |
---|---|
Przegląd techniczny: | 03-9200 |
Ubezpieczenie OC: | 03-9200 |
Pojazd uszkodzony: | Nie |
Pojemność skokowa: | 487 cm3 |
Moc: | 46 KM / 34 kW |
Rodzaj paliwa: | benzyna |
Rodzaj napędu: | Łańcuch |
Kolor: | czarny |
Dodatkowe wyposażenie:
- elektryczny starter
Dodatkowe informacje:
- pierwszy właściciel
- sprowadzony
- bezwypadkowy
- zarejestrowany w Polsce
ogłoszenie nieaktualne
KLIKNIJ, aby wyszukać podobnych ogłoszeń w ogłoszeniach aktualnych...
Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) 2019 Ścigacz.pl Kopiowanie, reprodukowanie zamieszczonych materiałów w jakikolwiek sposób w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody Śigacz.pl jest zabronione.