Zipp Astec (2010) -
Ogłoszenie jest już nieaktualne
Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnychDane kontaktowe
Link do ogłoszenia
Cena 2500 PLN
Do negocjacji
Ogłoszenie M1387762
Status ogłoszenia Aktualne
Ogłoszenie ważne do: 2011-02-10
Opis pojazdu:
Skuter fabrycnie nowy, bezprzebiegowy, rocznik 2008, 2 lata gwarancji lub 5000 km od momentu zakupu, czterosuw.
www.skutery.viamot.pl
Kontakt telefoniczny 0/12 415 02 02 w. 163.
Informacje o pojeździe:
Rok produkcji: | 2010 |
Pojazd uszkodzony: | Nie |
Pojemność skokowa: | 49 cm3 |
Moc: | 3 KM / 2 kW |
Przebieg: | 5 km |
Rodzaj paliwa: | benzyna |
Rodzaj napędu: | Pas napędowy |
Kolor: | żółty |
Dodatkowe wyposażenie:
- kufry
- elektryczny starter
- autom. skrzynia bieg
Dodatkowe informacje:
- nowy, nieuĹźywany
- bezwypadkowy
ogłoszenie nieaktualne
Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) 2019 Ścigacz.pl Kopiowanie, reprodukowanie zamieszczonych materiałów w jakikolwiek sposób w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody Śigacz.pl jest zabronione.