Honda VTX 1800 CLASSIC (2003) -
Ogłoszenie jest już nieaktualne
Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnychDane kontaktowe
Link do ogłoszenia
Cena 18500 PLN
Do negocjacji
Ogłoszenie M717564
Status ogłoszenia Aktualne
Ogłoszenie ważne do: 2008-04-22
Opis pojazdu:
MOTOCYKL SPROWADZONY Z USA, PRZYGOTOWANY DO REJESTRACJI, LEKKO USZKODZONY.
WICEJ INFORMACJI: 501 524 515
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
SPROWADZIMY DLA PASTWA KADE AUTO USZKODZONE I NIEUSZKODZONE Z USA LUB EUROPY. JEELI JESTECIE PASTWO ZAINTERESOWANI SAMOCHODEM, KTREGO NIE MA W NASZEJ OFERCIE- PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL.
KUPUJEMY AUTA Z PEN DOKUMENTACJ Z AMERYKASKICH UBEZPIECZALNI. DAJEMY PASTWU MOLIWO ZAKUPU DOWOLNEGO AUTA DOSTPNEGO NA LICYTACJACH W USA.
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY. ZAPEWNIAMY MOLIWO PRZEGLDANIA AKTUALNYCH OFERT ZNAJDUJCYCH SI NA AMERYKASKICH STRONACH.
CHTNIE POMOEMY W ZAATWIENIU WSZELKICH FORMALNOCI. ZAPEWNIAMY PROFESJONALN I MI OBSUG. GWARANTUJEMY, E BDZIECIE PASTWO ZADOWOLENI Z NASZYCH USUG.
W KADEJ CHWILI MOECIE PASTWO DO NAS ZADZWONI LUB NAPISA- JESTEMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI.
AUTO-CENTRUM
NASZE STRONY WWW:
www.autocentrum.otomoto.pl
Informacje o pojeździe:
| Rok produkcji: | 2003 |
|---|---|
| Pojazd uszkodzony: | Tak |
| Pojemność skokowa: | 1800 cm3 |
| Moc: | 110 KM / 81 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna |
| Rodzaj napędu: | Wał Kardana |
| Kolor: | bordowy |
Dodatkowe wyposażenie:
- elektryczny starter
ogłoszenie nieaktualne
KLIKNIJ, aby wyszukać podobnych ogłoszeń w ogłoszeniach aktualnych...
Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) 2020 Ścigacz.pl Kopiowanie, reprodukowanie zamieszczonych materiałów w jakikolwiek sposób w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody Śigacz.pl jest zabronione.
