Praktyczne, niezawodne i niedrogie!
Sprawdź ofertę praktycznych oraz niezawodnych motocykli i skuterów marki SYM! Zobacz jednoślady o pojemności 125ccm na prawo jazdy kat. B w bardzo atrakcyjnych cenach!
Zobacz ofertę jednośladów SYM >>
Ogłoszenie jest już nieaktualne
Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnychCena 2200 PLN
Do negocjacji
Ogłoszenie M2447930
Status ogłoszenia Aktualne
Ogłoszenie ważne do: 2011-03-01
Motor Sprowadzony z Szwecji rok temu przesz warsztat motocyklowy z Lborka i tam wyremontowany. Kupiony rok temu, pierwszy waciciel w Polsce. Po sezonie, saba kompresja, ale na chodzie, pali dobrze bo odpali nawet w 10 stopniowym mrozie, rok produkcji 1987, przd hamulec tarcza dobry stan, ty bembnowy ale hamuje bardzo dobrze. Opona przednia stan dobry, tylna na dojechaniu. 6 biegw, skrzynia biegw stan bardzo dobry olej wymieniany regularnie co 10 moto godzin. Dorzucam Kask Ozone, stan praktycznie idealny, gogle Scott, zbroje(jak jest taka jest) i ochraniacze na okcie i kolana. cena do negocjanci.
| Rok produkcji: | 1987 |
|---|---|
| Pojazd uszkodzony: | Nie |
| Pojemność skokowa: | 125 cm3 |
| Moc: | 41 KM / 30 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna |
| Rodzaj napędu: | Łańcuch |
ogłoszenie nieaktualne
KLIKNIJ, aby wyszukać podobnych ogłoszeń w ogłoszeniach aktualnych...
Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) 2019 Ścigacz.pl Kopiowanie, reprodukowanie zamieszczonych materiałów w jakikolwiek sposób w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody Śigacz.pl jest zabronione.