Mega promocja w I'M Inter Motors!
Do zakupu produktów Castrol o wartości min. 100 zł otrzymujesz kartę o wartości 20 zł do Wild Bean Cafe. Kup Castrol, zgarnij kartę - przyda się w podróży!
DOWIEDZ SIę WIęCEJ »
Ogłoszenie jest już nieaktualne
Szukaj podobnych ogłoszeń w aktualnychCena 13900 PLN
Do negocjacji
Ogłoszenie M1669265
Status ogłoszenia Aktualne
Ogłoszenie ważne do: 2010-03-03
MOTOCYKL UNIKALNY! WYPASIONY MAXYMALNIE! ZADBANY, GARAOWANY, NIE WYMAGA WKADU FINANSOWEGO.POSIADA SPORO CARBONOWYCH DODATKW: BOTNIK PRZEDNI, NADKOLE TYLNEGO KOA, BOCZKI, OSONA PASKW ROZRZDU,KOMPLETNY UKAD WYDECHOWY TERMIGNONI! PRZEWODY W OPLOCIE STALOWYM, SZYBA, CRASH PADY,RUBY DO REGULACJI NAPICIA SPR?YN,NAKADKA NA KANAP.
W cen wliczone dokumenty do rejestracji: tumaczenia, przegld techniczny, zwolnienie z podatku [vat25] Cakowity koszt rejestracji to 188z. Wystawiamy faktur. Moliwoc zakupu na raty. Na miejscu fachowy serwis oraz sklep z akcesoriami, ubraniami i czciami zamiennymi. Zapraszamy PON-PT: 10-18, SOBOTA: 10-14. W NIEDZIEL NIECZYNNE.
| Rok produkcji: | 2001 |
|---|---|
| Pojazd uszkodzony: | Nie |
| Pojemno¶ć skokowa: | 916 cm3 |
| Moc: | 101 KM / 74 kW |
| Przebieg: | 34 000 km |
| Rodzaj paliwa: | benzyna |
| Rodzaj napędu: | Łańcuch |
| Kolor: | czarny |
ogłoszenie nieaktualne
KLIKNIJ, aby wyszukać podobnych ogłoszeń w ogłoszeniach aktualnych...
Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego w portalu www.scgacz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) 2019 ¦šcigacz.pl Kopiowanie, reprodukowanie zamieszczonych materiałów w jakikolwiek sposób w cało¶ci lub w czę¶ci bez uprzedniej, pisemnej zgody ¦igacz.pl jest zabronione.